Warning: strpos() [function.strpos]: needle is not a string or an integer in /home/ci5.cz/ci5.cz/agentura/index.php on line 31
Agentura Ci5
PROTEKTOR SMRTI Veřejné připomenutí jedné z nejvýznamnějších událostí v našich novodobých dějinách. Vykonání atentátu na zastupujícího protektora Reinharda Heydricha 27.května 1942. Praha - Václavské náměstí - můstek 27.5.2012 zahájení10,35 hod 

60.Let s Pragou V3S - Vojenské technické muzeum v Lešanech 19.5.2012 

23. 3. 2012____ 6.Společenské setkání dobrovolných záchranných sborů ČR. Hl. m. Praha – reprezentační prostory hotelu Praha. 
Pátek, březen 23, 2012, 06:21 AM
Stránky Ministerstva obrany


FOTO reportáž

23.-24.září 9.Ročník střelecké soutěže záložních sborů NATO o pohár náčelníka Generálního štábu Plzeň-Lobzy 
Pátek, září 30, 2011, 02:46 PM


Foto reportážVideo

DEN LETIŠTĚ v sobotu 17.9.2011 
Pondělí, září 12, 2011, 10:35 PM


Den letiště Praha Letňany je malou oslavou toho, že stále fungujeme. Oslavou toho, že i přes různé tlaky zvenčí na likvidaci letiště rozvíjíme to, co vybudovali naši předci.

Den Letiště Praha Letňany není leteckým dnem, není zde žádný pevný program, v kolik hodin poletí to které letadlo. Na druhou stranu to není ani úplně běžný den tak, jak ho známe, protože na sobotu 17. září k nám zveme všechny naše přátele a pokud to počasí dovolí, bude u nás k vidění jednak silný letový provoz, jednak velké množství zajímavých a raritních letadel, a to včetně historických a různých speciálních.

Den Letiště Praha Letňany je tedy dnem, kdy u nás na letišti rádi přivítáme lidi, kteří jsou jako my. Mají rádi létání, letadla, vše okolo nich a jsou tak jako my rádi, že Letiště Praha Letňany po letech stagnace a nejistoty co s ním bude, chytá druhý dech.

Díky spolupráci s Aeroklubem Praha Letňany a klubem Nebeských andělů, se v rámci Dne Letiště Praha Letňany uskuteční 14. ročník Letňanského kufru a 2. slet Nebeských andělů.

INFORMACE PRO NÁVŠTĚVNÍKY
Přijďte k nám na letiště prožít pohodový den plný létání.

Den Letiště Praha Letňany není leteckým dnem tak, jak ho znáte. Neplatí se žádné vstupné, není dán žádný pevný program leteckých vystoupení. Pokud k nám ale v sobotu 17. září dorazíte a máte rádi letadla, určitě nebudete litovat. V případě jen trochu příznivého počasí vám můžeme slíbit, že nebude chvíle, kdy ve vzduchu nebude žádné letadlo. Naopak je možné říci, že u nás uvidíte víc letadel než na mnohých leteckých dnech. Nad Letňanským letištěm ale uvidíte také množství letadel, která jsou na běžných leteckých dnech „hlavními hvězdami“, tedy jak historická letadla, jejich repliky, ale i akrobatické speciály.

Areál letiště bude pro veřejnost přístupný zdarma vstupem z ulice Tupolevova (od dočasného parkoviště PVA) nejkratší cestu od stanice metra Letňany. Vstup do areálu je možný již od 10.00 hodin, hlavní letové ukázky, pak můžete očekávat po 13.00.V průběhu celého dne budou probíhat vyhlídkové lety letadly a vrtulníky.

Vstup do prostoru pro veřejnost v areálu Letiště Praha Letňany je zdarma. Pokud budete chtít až na letiště dojet svým vozem, zaplatíte za auto 100 Kč za celý den.


Zpět Další
Country Radio