Warning: strpos() [function.strpos]: needle is not a string or an integer in /home/ci5.cz/ci5.cz/agentura/index.php on line 31
Agentura Ci5
26.6.2014 - Dril-Fest-Army.CZ- Praha Václavské náměstí 
Úterý, červen 3, 2014, 10:27 AM
Odkaz na FOTO ALBUM

Ministerstvo obrany reportáž26.června 2014 se uskuteční v Praze na Václavském náměstí, u příležitosti Dne ozbrojených sil, Festival exhibičních vystoupení čestných sráží spojeneckých armád, pod názvem Dril fest army CZ, se zahraniční účastí armád USA, Německa, Polska, Slovenska, Rakouska, Slovinska, České republiky a je odesláno pozvání pro Britskou Královskou Gardu. Pod výše uvedeným názvem proběhne třetí ročník, jehož primárním záměrem je v Praze, jako geografickém středu Evropy představit nevšední mistrovství drilu čestných stráží, jak elitních jednotek AČR, tak armád našich spojenců.
Čestné stráže zajišťují protokolární akce reprezentací jednotlivých států, kde řadový občan nemá možnost v mnoha případech ocenit jejich mistrovství, kromě střídání stráží u sídel jednotlivých státních reprezentací. Na tento akt čekají turisté dlouhé chvíle i když jeho trvání je v řádu minut. Na připravovaném Dril fest army CZ. mají možnost na jednom místě, v jednom dnu vidět dvacetiminutová exhibiční vystoupení bez cestování po celé Evropě.
Organizátory akce jsou Posádkové velitelství Praha a Agentura CI-5 spol. s. r. o.
Akce proběhne pod osobní záštitou primátora HMP a laskavé podpory
MHMP.

Plakát
Muzejní noc 

15 let armády ČR v NATO - 24.5.2014 Vojenské technické muzeum VHÚ Praha - Lešany  

7. Společenské setkání dobrovolných záchranných sborů ČR - Kongresové centrum Praha 11.4.2014 
Pátek, duben 11, 2014, 06:52 PM


Odkaz FOTO
www. stránka MO ČR


KATALOG AKCÍ PŘIPRAVOVANÝCH V ROCE 2014  
Středa, říjen 23, 2013, 05:55 PM
Katalog 2014 pdf.

Zpět Další
Country Radio